Росія повністю закриває кордони через епідемію коронавіруса

Тимчасово припиняють роботу всі пункти пропуску.

кордон Україна Росія
Кордон Росії буде на замку / Reuters

У зв'язку з епідемією коронавіруса Covid-19 Росія тимчасово з 30 березня закриває автомобільні, залізничні, пішохідні, річкові і змішані пункти пропуску через державний кордон.

"Прийнято рішення про тимчасове обмеження руху через автомобільні, залізничні, пішохідні, річкові і змішані пункти пропуску через державний кордон Російської Федерації, а також через сухопутну ділянку російсько-білоруського державного кордону", - повідомляє прес-служба уряду РФ.

З резервного фонду бюджету буде виділено 1,5 млрд рублів на відшкодування витрат авіаперевізникам при вивезенні громадян з іноземних держав, у яких склалася несприятлива ситуація, пов'язана з поширенням нової коронавірусної інфекції.

За останніми даними, в Росії виявлено 1264 випадки зараження коронавірусом нового типу, з них 49 пацієнтів одужали, а також зафіксовано сім смертних випадків.

Нагадаємо, перед закриттям державного кордону України з Польщею твориться повне беззаконня - утворилися жахливі черги, прикордонники не встигають оформляти людей.

Раніше писав Главред, що 26 березня президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця п'ятниці 27 березня державний кордон буде закрито, про українських громадян, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти