Іспанія заливається сльозами: коронавірус "убив" небувалу кількість людей

За останню добу в Іспанії від коронавірусу померли 832 людини – стільки людей в країні ця зараза ще не вбивала.
Коронавірус
Коронавірус убив в Іспанії небувале число людей / Reuters

Смертоносний китайський вірус продовжує сіяти смуток і сльози в країні, відомій своїм національним танцем фламенко, співаючими фонтанами Барселони, кривавою вуличної коридою в Памплоні, стародавніми арабськими будівлями Гранади і перевернутим будинком Катманду.

Тільки за останню добу в Іспанії від коронавірусу померли 832 людини – стільки людей в країні ця зараза ще не вбивала.

Додамо, що за день перед цим в Іспанії від китайського вірусу померли 769 осіб. Загалом кількість жертв в Іспанії досягла 5694 людини.

Також стало відомо, що в Іспанії зафіксовано 72 248 випадків інфікування (+8 189 за добу), повідомило Міністерство охорони здоров'я Іспанії в суботу, 28 березня, пише Європейська правда.

"40 630 осіб госпіталізовано. 4 575 знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії. Вилікувались від коронавірусу 12 285 осіб", - сказано в повідомленні.

Зазначимо, що на сьогодні Іспанія є другою після Італії найбільш постраждалою країною за кількістю загиблих у зв'язку з COVID-19.

читайте такожНовий бебі-бум: через коронавірус взимку з'явиться покоління "дітей корони"Нагадаємо, раніше повідомлялося, в Італії коронавірусна інфекція забрала життя 919 осіб, що стало абсолютним трагічним рекордом смертності з початку пандемії цього захворювання.

Всього в Італії станом на 27 березня від коронавірусу померли 9134 людини. Всього коронавірусом інфіковані 66 414 італійців.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти