Тисяча смертей за добу: в Італії коронавірус стрімко забирає життя

Кількість жертв захворювання стала рекордно високою.

Тисяча смертей за добу: в Італії коронавірус стрімко забирає життя
В Італії новий максимум смертності від коронавіруса / Фото: twitter_com_chubailiang

В Італії коронавірусна інфекція забрала життя 919 осіб, що стало абсолютним трагічним рекордом смертності з початку пандемії цього захворювання.

Як повідомляє Metro, загальне число жертв вірусу досягло 9134 людини.

"Сьогодні дані про перебіг епідемії говорять про одужання 589 осіб, їх число дійшло до 10 950", - цитують ЗМІ комісара щодо надзвичайної ситуації в охороні здоров'я Доменіко Аркура.

Статистика Італії по смертності від коронавіруса щодня б'є антирекорди. Зараз коронавірусом інфіковані 66414 італійців, за добу цей показник виріс на 4401 випадок. І якщо раніше епіцентром епідемії була Ломбардія, то зараз захворювання стрімко ринуло на південь країни. Глава регіону Кампанія Вінченцо Де Лука поскаржився у своєму листі прем'єр-міністру, вказавши, що спостерігається різке зростання смертності в регіоні.

Кількість госпіталізованих пацієнтів зі симптомами захворювання в даний час складає 26 029 осіб, з них 3732 знаходяться в реанімації (+ 120, + 3,3% у порівнянні з попереднім днем), а 36 653 - у домашній ізоляції.

Тисяча смертей за добу: в Італії коронавірус стрімко забирає життя

Нагадаємо, в Італії заговорили про вихід з Європейського союзу. За словами колишній віце-прем'єр Маттео Салвіні такий сценарій можливий через ситуацію з коронавірусом.

Як раніше повідомлялося,

віслюку сонячної Італії смертоносний китайський коронавірус починає окупацію Іспанії - країни найкрасивіших міст, кращих музеїв світу і старовинних пам'яток. За інформацією, в Іспанії за останню добу від коронавіруса померли 514 осіб, що на 24% більше, ніж днем раніше.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти