Іспанці повернуть китайцям погані тести на коронавірус Covid-19

Іспанські медики повернуть китайським виробникам велику партію експрес-тестів на коронавірус Covid-19 (таких же, які нещодавно закупила Україна)

Експрес-тести, коронавірус
Експрес-тести на китайський коронавірус Covid-19 / facebook.com

Іспанські медики заявили про те, що повертають найближчим часом китайському виробникові велику партію швидких тестів діагностування коронавіруса Covid-19 - оскільки вони довели свою ненадійність.

Таке повідомлення опублікувало авторитетне іспанське видання El Pais з посиланням на міністра охорони здоров'я Іспанії Сальвадора Иллу. За словами чиновника, тести повернуть компанії-виробнику під назвою Shengzhen Bioeasy Biotechnology.

Дане положення речей трапилося після того, як іспанські мікробіологи повідомили, що з перших дев'яти тисяч тестів мають чутливість лише третина (потрібно мінімум 80%).

Усього іспанські медики придбали 640 тисяч експрес-тестів, які надійшли до Іспанії у понеділок, 23 березня. Проте у чотирьох мадридських лікарнях, які почали їх використовувати, виявили, що тести дають негативні результати - підтверджені у хворих з коронавірусом.

У МОЗ Іспанії заявили, що не набували матеріал безпосередньо у Китаї, а через іспанську компанію-посередника.

Нагадаємо, раніше в соціальній мережі Facebook адвокат Євгенія Закревська з посиланням на думки опитаних медиків опублікувала пост, що експрес-тести на коронавірус Covid-19, які були привезені в Україну на літаку з Китаю, неточні і "бачать" лише антитіла, які з'являються в організмі хворого тільки на п'ятий-шостий день після появи симптомів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти