Коронавірус впритул наблизився до Путіна: у Кремлі є заражені – росЗМІ

Серед співробітників адміністрації президента і управління справами виявлені люди з підозрою на COVID-19.

Володимир Путін
Володимир Путін / УНІАН

В адміністрації президента Росії Володимира Путіна виявили чиновників з підозрою на китайський коронавірус COVID-19.

Як повідомляють джерела російського РБК, інфіковані коронавірусом один або двоє людей. Крім того, ще один випадок захворювання виявлений і в Управлінні справами президента РФ.

При цьому прес-секретар Управління справами Олена Крилова заявила, що їй про це нічого не відомо, мовляв, в УСП дотримуються всіх необхідних запобіжних заходів, визначених Росспоживнаглядом.

У свою чергу, прес-секретар президента Дмитро Пєсков відмовився коментувати інформацію про виявлені випадки зараження коронавірусом в адміністрації президента і УСП.

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, коронавірус в Росії підчепили 840 осіб, жертвами COVID-19 стали троє людей, одужали - 38.

Коронавірус впритул наблизився до Путіна: у Кремлі є заражені – росЗМІ
gisanddata.maps.arcgis.com

Тим часом у Мережі з'явилися вкрай песимістичні аналітичні прогнози уряду Московської області з приводу пандемії коронавірусу в Росії. У документах передбачається, що реальне число заражень коронавірусною інфекцією (COVID-19) в рази перевищує офіційні цифри і може спеціально приховуватися владою РФ.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти