Озвучені терміни появи першої вакцини від коронавірусу в США

Різні вакцини вже перебувають у першій фазі тестування. При цьому обійти перевірку безпеки препаратів не можна.

коронавірус,пробірка
Вчені США працюють над вакциною проти COVID-19 / УНІАН

Весь світ з нетерпінням чекає, коли ж учені створять вакцину від коронавірусу COVID-19, який паралізував нормальне життя більшості країн і забрав життя вже 24 тисяч осіб.

Зокрема, розробкою вакцини проти COVID-19 займаються вчені із США. Директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі озвучив терміни, коли старання вчених увінчаються успіхом. І цей прогноз виявився не дуже втішним.

За словами Фаучі, вакцина від коронавірусу буде готова до наступного сезону захворювання – до весни 2021 року, говориться в повідомленні на сайті Білого дому. Він зазначив, що різні вакцини вже перебувають у першій фазі тестування. Перевірку безпеки вакцини обійти не можна, оскільки необхідно бути впевненим, що вона не зашкодить пацієнтам.

"Це займе три місяці, тобто до середини літа, і легко може зайняти більше", – сказав Фаучі.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки вийшли на перше місце за кількістю заражених коронавірусом в світі. На даний момент там підтверджений 85 991 випадок зараження COVID-19. За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при університеті Джона Гопкінса, 1178 заражених коронавірусом померли, 619 пацієнтів - вилікувалися.

читайте такожКоронавірус в Україні та світі: скільки жертв і заражених COVID-19 на 27 березня

Нагадаємо, доктор біологічних наук, професор Школи системної біології GMU (США) Анча Баранова вважає, що зупинити пандемію уханьского коронавірусу COVID-19, може "біологічне диво" - таке як тривала тепла погода або раптове послаблення вірусу при переході від людини до людини.

У свою чергу, вірусолог і доктор наук Алла Мироненко заявила, що отримати імунітет від коронавірусу COVID-19 можна двома шляхами - перехворіти і одужати або отримати вакцину. Однак вакцинацію робити поки нічим.

"США і Гонконг вже почали клінічні випробування розроблених вакцин. Ми ще не знаємо, чим вони закінчаться. І навіть якщо вони закінчаться успішно, то ми повинні розуміти, що населення Сполучених Штатів - 325 млн людей, і певна їхня частина - літні люди. А значить, передусім держава захистить своїх літніх людей. А продавати вакцини будуть у тому разі, коли вже їх достатньо вироблять. Також і інші країни, які цими вакцинами займаються, рятуватимуть своїх", - заявила Мироненко.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти