Мільйони смертей: у Мережу злили апокаліптичні прогнози щодо коронавирусу у Росії

До інтернету злили вкрай песимістичного спрямування аналітичні прогнози уряду Московської області з приводу пандемії коронавіруса у Росії.

Росія, коронавірус
У Мережу злили песимістичні прогнози щодо смертей від коронавіруса в Росії / РБК

Напередодні, 25 березня 2020-го, офіційна кількість росіян, інфікованих китайським коронавірусом COVID-19 у Росії досягла 658 осіб.

На наступний день портал "Центр "Досьє"" опублікував докладні аналітичні огляди уряду Московської області.

У документах передбачається, що реальне число заражень коронавірусної інфекцією (COVID-19) у рази перевищує офіційні цифри і може спеціально приховуватися владою РФ.

У звіті від 16 березня стверджується, що "надзвичайно оптимістичним" оцінками в Москві на даний момент близько 500 випадків зараження коронавірусом. І це при тому, що 15 березня по всій території Росії офіційно зафіксовано лише 63 випадки інфікування.

Вимирання, Росія

Автори оглядів малюють досить песимістичну картину розвитку пандемії китайського коронавіруса в столиці РФ.

"Від коронавіруса за наступні два-три місяці помре близько 30 000 чоловік. У Москві щорічно помирає близько 120 000 чоловік. З одного боку, виходить +20% до звичайної смертності", - стверджують вони.

При цьому, автори документів стверджують, що відмінна робота російської системи охорони здоров'я в боротьбі з коронавірусом ніяк неможлива в реальності - в тому числі через співвідношення хворих і наявних ліжко-місць та апаратів штучної вентиляції легенів.

Далі, за прогнозами, у першій декаді травня 2020 року, на піку пандемії, кожен день у Москві і Московській області будуть вмирати 6 000-7 000 чоловік. А по Росії в цілому, без прийняття термінових карантинних заходів, до 60-70% населення країни буде заражене протягом трьох-чотирьох місяців. Загальна смертність від коронавіруса до першої декади травня може скласти від одного до шести мільйонів осіб.

Госпіталізувати ж одночасно буде потрібно від трьох до чотирьох мільйонів осіб (при тому, що в РФ всього 40 тисяч апаратів штучної вентиляції легенів).

Мільйони смертей: у Мережу злили апокаліптичні прогнози щодо коронавирусу у Росії

Нагадаємо, раніше, 25 березня, російський президент Володимир Путін звернувся до жителів РФ у зв'язку з ситуацією, що склалася навколо епідемії коронавіруса COVID-19. Він анонсував, зокрема як перенесення всеросійського референдуму з приводу поправок до Конституції країни, так і негайне використання карантинних заходів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти