У Франції оголосили військову операцію через коронавірус

Емманюель Макрон закликав французів до національної єдності в боротьбі з COVID-19.

Макрон 2
Емманюель Макрон пообіцяв серйозні фінансові вливання в систему охорони здоров'я/ Reuters

Коронавірус у Франції змусив президента країни Емманюеля Макрона оголосити про проведення операції за участю армії для боротьби з поширенням хвороби.

Операція отримала назву "Стійкість". В рамках її проведення військові будуть виконувати "санітарні, логістичні і захисні" функції.

"Ми перебуваємо в стані війни, і перед обличчям піку епідемії, я вирішив, за пропозицією начальника Генштабу, почати операцію Résilience ("Стійкість"), окрему від операції Sentinelle ("Вартовий"), в ході якої триває боротьба військових з тероризмом", - цитує Макрона RFI.

Президент Франції закликав громадян країни до національної єдності в боротьбі з коронавірусом. При цьому він пообіцяв серйозні фінансові вливання в систему охорони здоров'я.

Коронавірус у Франції 26 березня 2020

Як свідчать дані Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, станом на четвер, 26 березня, у Франції зафіксована 1331 жертва коронавірусу – таким чином за добу кількість померлих зросла на 231 людини.

Загальна кількість заражених в країні – 25 600 осіб. Таким чином за добу зафіксовано 3300 нових випадків зараження. Одужали з початку епідемії 3900 пацієнтів.

У Франції оголосили військову операцію через коронавірус
gisanddata.maps.arcgis.com

Як повідомляв Главред, в Україні число людей, заражених COVID-19, зросло до 140 осіб. Крім того збільшилася і кількість летальних випадків – жертвами коронавірусу стали 5 українців.

Нагадаємо, 25 березня в ході засідання Кабміну уряд оголосив про запровадження в Україні режиму надзвичайної ситуації, який буде діяти впродовж місяця - до 24 квітня. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що режим може бути продовжено у разі, якщо державі не вдасться перемогти епідемію до цього терміну.

Крім того, з 27 березня Україна закриє кордони для пасажирського транспорту - мова йде як про можливість виїхати з країни, так і в'їхати в неї.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти