"Ледь не віддав кінці": український консул розповів, як переміг коронавірус

Дипломат розповів, як лікувався від страшного вірусу в одній з німецької клінік.
коронавірус, карта
Дипломат повідомив, як перехворів коронавірусом / РБК-Україна

Дипломат, співробітник Генконсульства України в Мюнхені Дмитро Шевченко заявив, що перехворів китайським коронавірусом. За словами чиновника. коронавірус - це не жарт.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Дипломат зазначив, що захворів у ФРН і лікування теж проходив в німецькій клініці, звідки його виписали додому за умови дотримання карантину.

"Починаючи з 3 березня ледь не віддав кінці через важку форму коронавірусу, якою я в своєму віці і стані здоров'я не мав захворіти, але захворів. Зараз загрози життю вже немає, хоча легкі пошкоджені серйозно та надовго, сподіваюся, не назавжди", – зізнався він.

читайте також"Війна кінця світу": яким буде світ після пандемії коронавіруса

Дипломат зазначив, що шанси померти від коронавірусу, можливо, найвищі у літніх людей, як про це говорять медики і вчені. Однак шанси серйозно захворіти, переконаний він, однакові у всіх.

"У лікарні літніх людей було 15 відсотків, абсолютна більшість – від 20 до 60 та рівномірно розподілені, нагадаю – там лежать тільки важкі хворі з легкою формою хворіють будинку. Я не буду повторювати, що робити, щоб не захворіти, скажу тільки – бережіть себе!" – порадив Шевченка.

Він також додав, що німецька система охорони здоров'я непогана, але водночас має свої серйозні мінуси.

"Мені доводилося наполягати, щоб мене госпіталізували із запаленням легенів і хоча б зробили рентген, "вибивати" тест на коронавірус перед випискою (безуспішно). Але головне – все тут тримається не тільки на лікарів, які з'являлися раз в день і зникли, скільки на медичному персоналі, на чиї плечі лягає основний тягар з цієї кризи", – зазначив Шевченко, подякувавши людям за допомогу в боротьбі з важкою хворобою.

Як повідомляв Главред, раніше вірусолог і доктор наук Алла Мироненко заявила, що готовність нашої країни до епідемії коронавірусу "не дуже хороша". За її словами, проблема не тільки у відсутності обладнання, але й у нестачі кваліфікованих фахівців.

Також Мироненко розповіла, що отримати імунітет від коронавірусу COVID-19 можна двома шляхами - перехворіти і одужати або отримати вакцину. Однак вакцинацію робити поки що нічим.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти