Коронавірус почав збирати скорботну данину у Франції: померло жах скільки людей

За останню добу в країні виявили 2444 нових випадки зараження китайським вірусом.

Коронавірус
Коронавірус почав збирати скорботну данину у Франції / Reuters

Смертоносний китайський вірус Covid-19 розростається по Європі, немов ракова пухлина. Тепер уханьська зараза "пустила метастази" в країну романтиків, високої моди і поціновувачів старовини і мистецтва.

За інформацією, від коронавірусу у Франції за останню добу померли 240 осіб, це найвищий показник з початку епідемії в країні.

Також стало відомо, що за останню добу в країні виявили 2444 нових випадки зараження китайським вірусом.

Зазначимо, всього у Франції коронавірус "убив" 1100 осіб. Загальна кількість людей, які "підчепили" смертоносний вірус, становить 22 300.

Додамо, що згідно з інформацією французьких ЗМІ, зараз в лікарнях Франції знаходяться 10 176 пацієнтів, з яких 2950 – у важкому стані в реанімації.

Що роблить влада Франції

Уряд Франції з 23 березня оголосив про нові обмеження для боротьби з коронавірусом в країні.

Порушення правил карантину у Франції карається штрафом у розмірі 135 євро, за повторну непокору протягом 15 днів після першого випадку планується стягнення 1,5 тисячі євро, або максимум 6 місяців ув'язнення.

читайте такожКоли пандемія коронавірусу реально ослабне: лікар дав правдивий прогнозНагадаємо, раніше повідомлялося, в Іспанії за останню добу від коронавірусу померли 514 осіб, що на 24% більше, ніж днем раніше.

Кількість людей, інфікованих коронавірусом в Іспанії, збільшилася за останні 24 години на 6582 людини, особливо в Каталонії і Мадриді - всього зафіксовано 39 673 випадки.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти