Коронавірус почав окупацію Іспанії: в країні величезна кількість смертей

В Іспанії за останню добу від коронавірусу померли 514 осіб

коронавірус
Коронавірус почав окупацію Іспанії / Reuters

Після сонячної Італії смертоносний китайський коронавірус починає окупацію Іспанії - країни найгарніших міст, кращих музеїв світу і старовинних пам'яток.

За інформацією, в Іспанії за останню добу від коронавірусу померли 514 осіб, що на 24% більше, ніж за добу перед цим.

Кількість людей, інфікованих коронавірусом в Іспанії, збільшилася за останні 24 години на 6582 людини, особливо в Каталонії і Мадриді - там зафіксовані 39 673 випадки. Зростання порівняно з попередньою добою склало 20%.

Також стало відомо, що 2636 людей перебувають у відділеннях інтенсивної терапії.

Загальне число смертей від коронавірусу зросла до 2696.

Всього з початку епідемії в Іспанії одужали майже 3800 чоловік, сказано в повідомленні Міністерства охорони здоров'я Іспанії.

Крім того, іспанська газета El Pais пише, що пандемія коронавірусу поширюється в Іспанії швидше і ширше, ніж в Італії.

Зазначимо, станом на ранок 24 березня у світі зафіксували 355 600 осіб, інфікованих коронавірусом Covid-19. Жертвами небезпечної уханьської зарази стали 16 091 людина. Перемогти Ковід-19 змогли більше 97 тисяч людей.

читайте такожКого коронавірус "убиває" в Італії і чим хворіли жертви уханьської зарази – страхітливі даніНагадаємо, раніше помічник генерального директора Всесвітньої організації охорони здоров'я Брюс Ейлвард пояснив, у чому може бути причина такого високого рівня смертності в Італії. За його словами, справа може бути не тільки в демографічних особливостях країни, але і в специфіці системи тестування.

Після того, як спалах інфекції зафіксували в Ломбардії, тест на коронавірус робили всім особам, які контактували із зараженими. Однак надалі через зростання числа інфікованих і нестачу матеріалів було прийнято рішення тестувати на коронавірус тільки людей з важкими симптомами і громадян, які входять до групи ризику.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти