Хресні ходи і лікувальний ладан: у Росії придумали, як "боротися" з коронавірусом

Православна церква у Росії не захотіла, що називається, залишатися осторонь боротьби з пандемією китайського коронавіруса.

Хресний хід
Хресний хід в Росії / Reuters

У центрі Москви ченці з Високо-Петровського монастиря запланували кожен вечір обхід його території хресним ходом - з молебним співом про позбавлення від китайського коронавіруса.

Таке повідомлення було опубліковане в соціальній мережі Instagram намісником монастиря - ігуменом Петро (Єремєєвим). За його словами, перший хресний хід пройшов 18 березня ввечері. Ченці пройшли по тротуарах навколо монастиря з Влахернської іконою Богоматері - з дотриманням безпечної дистанції. Вони будуть молитися про допомогу для всіх нужденних.

читайте такожГоловну святиню християнського світу закрили через коронавіруса"Традиція здійснення хресних ходів у дні тих чи інших лих утвердилася у церковній традиції ще в часи Візантії. Духовенство та віряни обходили будинки, вулиці, монастирі й навіть цілі населені пункти, закликаючи Господа і святих на допомогу. Сьогодні всі ми потребуємо допомоги згори, тому братія нашого монастиря одностайно вирішила посилити молитву", - написав він у соцмережі.

Паралельно з цим в Олександро-Невському Ново-Тихвінському жіночому монастирі Єкатеринбурга почали виробляти спеціальний ладан - нібито з посиленим противірусним ефектом (який досягається маслами лаванди, герані, базиліка і лимона). Більш того, у обителі стверджують, що парафіяни храмів хворіють набагато рідше, оскільки ладан, який палять у храмах під час богослужінь, очищає повітря від вірусів.

Нагадаємо, раніше через розповсюдження по світу і в Україні китайського коронавіруса, Синод Православної церкви України затвердив загальний текст молитви на час пандемії Covid-19.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти