Експерт спрогнозував, як коронавірус вплине на Північний потік-2

Фахівець у деталях спрогнозував ймовірний вплив пандемії китайського коронавіруса на будівництво Північного потоку-2.

Північний потік-2
Експерт оцінив будівництво Північного потоку-2 / Reuters

Частина країн Європейського союзу вкрай зацікавлена у тому, щоб російський газопровід Північний потік-2 був добудований у найкоротший час.

З такою заявою в середу, 18 березня, виступив експерт і заступник гендиректора Інституту національної енергетики Олександр Фролов, повідомляє портал ФАН. На його думку, вже через кілька місяців, коли пандемія китайського коронавіруса Covid-19 в Європі піде на спад, то можна буде очікувати відновлення колишніх обсягів промислового виробництва у ФРН та інших країнах Євросоюзу. Що і повинно викликати зростання споживання газу.

читайте такожВ Європі оцінили шанси на добудову Північного потоку-2Як стверджує Фролов, у цьому плані дуже показовий приклад Китайської Народної Республіки. Оскільки там з початку березня 2020 року майже всі хворі коронавірусом одужали і вийшли на роботу. І негайно почалося швидке відновлення виробництва та зростання споживання газу.

Нагадаємо, раніше корабель Академік Черський, чия специфікація дає можливість добудувати газопровід Північний потік-2, у черговий раз змінив маршрут і замість Єгипту поплив у бік Мозамбіку.

До цього російський політолог Дмитро Орєшкін спрогнозував, чи вдасться владі США зірвати запуск Північного потоку-2.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти