Пиво і туалетний папір: у Мережі похвалилися "татухами" з коронавірусом

Користувачі Мережі показали свої тату, які зробили у зв'язку з пандемією коронавіруса.

Пиво і туалетний папір: у Мережі похвалилися 'татухами' з коронавірусом
У Мережі похвалилися татуюваннями з коронавірусом / Фото: buzzfeed.com

У самий розпал пандемії небезпечного коронавірусу нового типу, який кожен день забирає людські життя, користувачі Мережі поділилися фотографіями своїх нових тату, які вони зробили після спалаху хвороби.

Так, один чоловік набив у себе на грудях просто назву нового вірусу - COVID-19.

Інший любитель тату розмістив у себе на руці зображення пляшки пива, в якій "бовтається" вірус. Пляшку перекриває розгорнутий рулон туалетного паперу, на якому є напис - corona:19.

Пиво і туалетний папір: у Мережі похвалилися 'татухами' з коронавірусом
Пиво і туалетний папір: у Мережі похвалилися 'татухами' з коронавірусом

Ще один чоловік набив собі татуювання у вигляді рулону туалетного паперу з написом COVID-19.

Одні коментатори похвалили тих, хто набив собі тату за креативність і гумор "під час абсолютної паніки, в якій у цей час знаходиться світ".

А інші, навпаки, засудили і розкритикували за те, що люди в розпал епідемії і оголошеного карантину залишали свої будинки заради того, аби зробити тату.

Як раніше писав Главред в Києві через коронавірус з Китаю ввели карантин. Пізніше влада вирішила, що заходи потрібно посилити – в громадському транспорті заборонили перевозити понад десять осіб. Також скористатися громадським транспортом не зможе особа, на обличчі якої немає медичної маски.

Також нагадаємо, в середу, 18 березня, через пандемію китайського коронавірусу міжобласне, і приміське міжміське сполучення з Києвом буде призупинено з 12:00.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти