В Італії підібрали препарат, який лікує від коронавіруса

За словами італійського медика Вінченцо Монтесарчио, у неапольській лікарні Котуньо успішно лікують препаратом декількох пацієнтів.
Китайський коронавірус
В Італії знайшли препарат, лікуючий від китайського коронавіруса / Reuters

У Італії досягли позитивного результату лікування хворих китайським коронавірусом Covid-19 за допомогою препарату Тоцілізумаб (Tocilizumab) проти ревматоїдного артриту.

Таку заяву Вінченцо Монтесарчио, фахівця з інфекційних захворювань у лікарні імені Котуньо в Неаполі, повідомляє портал La Repubblica.

За даними журналістів, лікарні почали запитувати у Італійської медичної агенції (AIFA) затвердження такого плану лікування. За словами Монтесарчио, за минулі вихідні четверо пацієнтів, які надійшли в лікарню Котуньо з підтвердженим коронавірусом, отримували лікування протиартритним препаратом Тоцилизумаб.

"Чотирьом пацієнтам у реанімації краще. По першому пацієнту ми чекаємо оцінки реаніматолога, перш ніж приступити до його екстубації. У трьох із чотирьох пацієнтів, які отримували Тоцілізумаб, починаючи з суботи був отримана чудова реакція на препарат. Вони не проходили інтенсивну терапію, але були госпіталізовані у досить важкому стані", – розповів медик.

Нагадаємо, раніше у дослідницькому центрі Вашингтонського науково-дослідного інституту охорони здоров'я імені Кайзера Перманенті в США вже ввели експериментальну вакцину проти коронавіруса Covid-19 першим чотирьом волонтерам-добровольцям.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти