Далекий туризм зникне: експерт розповів, як зімниться життя людей через коронавірус

На тлі ситуації з китайським вірусом, у здоровому глузді ніхто не зайде на борт круїзного лайнера, так як це буде сприйматися як заходження на борт корабля смерті

Коронавірус
Експерт розповів, як коронавірус змінить туризм / Reuters

Люди повинні бути готові до того, що через коронавірус та інші інфекції їх життя зміниться кардинально. У найближчі 15 років нас чекає перебудова міських господарств і міських звичок, заявив професор московської школи управління Сколково, експерт у галузі біологічної безпеки Микола Дурманов.

За його словами, в небуття підуть величезні концертні зали, які збирають тисячі людей з несерйозних причин – послухати якусь молоду співачку, яка співає про кохання.

Дурманов додав, що на тлі ситуації з китайським вірусом, у здоровому глузді ніхто не зайде на борт круїзного лайнера, так як це буде сприйматися як заходження на борт корабля смерті.

"Швидше за все зникне далекий туризм, коли люди летять через всю планету, щоб протягом двох тижнів погріти свій організм під тропічним сонцем. На зміну цьому туризму прийде те, що зараз ми бачимо в США та Скандинавії – це домашній туризм, історичний туризм, агро-індустріальний туризм, тому що подорожі через планету будуть таїти в собі невиправдані ризики", - розповів Дурманов в ефірі програми Правильним курсом.

Дурманов переконаний, що ці зміни, які нас чекають, вже зараз повинні взяти до уваги туристичні фірми.

"Якщо ця історія з коронавірусом їх нічому не навчить, значить вони приречені на вимирання", - підкреслив експерт.

читайте такожХитра зараза: китайські вчені зробили сенсаційне відкриття про коронавірусНагадаємо, раніше вчені з німецького Інституту Роберта Коха заявили, що епідемія коронавірусу Covid-19 може тривати два роки, оскільки пандемії зазвичай протікають хвилями.

Як заявив керівник інституту Лотар Вайлер, в "екстремальній ситуації" деякі обмеження, які зараз застосовують країни, можуть продовжитися на весь час пандемії. Вайлер стверджує, що тривалість пандемії безпосередньо залежить від швидкості винаходу вакцини, а також від кількості заражених людей, які одужують і виробляють імунітет до коронавірусу (SARS CoV 2), що викликає COVID-19.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти