Вишикувалися черги: в Амстердамі через коронавірус закривають точки з продажу марихуани

Біля кофешопів виник ажіотаж.

У Нідерландах з 16 березня по 6 квітня оголосили карантин через пандемію коронавіруса в світі, тому будуть закриті всі розважальні заклади на території країни.

Як повідомляє AP, припиняють роботу магазини, що продають рекреаційну марихуану.

Новина про закриття на карантин кофешопів спровокувала 15 березня біля них дуже довгі черги. Люди стояли щільно один за одним, незважаючи на ризик зараження коронавірусом.

Люди пояснили свій вчинок тим, що змушені підготуватися до тривалої самоізоляції. За їхніми словами, черги з'явилися за лічені хвилини після оголошення про карантин і зберігалися до пізнього вечора. Ймовірність інфікування небезпечним вірусом шанувальників марихуани не зупиняла.

"Взагалі я не курю, але потім подумала — мені ж доведеться кілька тижнів сидіти вдома", — наводить ЗМІ слова працівниці зі сфери охорони здоров'я, яка не захотіла називати своє ім'я.

Нагадаємо, 16 березня різко погіршилася статистика щодо хворих на коронавірус в Україні: офіційно підтверджені вже 7 випадків коронавірусної інфекції.

При цьому увечері 16 березня в Чернівцях померла жінка, яку раніше госпіталізували з підозрою на коронавірус. Аналізи на наявність COVID-19 у пацієнтки взяли напередодні – але результатів поки чекають. Якщо вони підтвердяться, то це буде вже друга жертва коронавіруса в Україні.

Нагадаємо, президент Зеленський заявив про запроваждення особливого режиму через коронавірус. Глава держави визначив заходи, які будуть вжиті на території країни.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти