В РФ через коронавірус можуть перенести референдум щодо "обнулення" Путіна - ЗМІ

У Кремлі розглядають дві дати, на які можуть перенести голосування

Володимир Путін планує перенести референдум
Володимир Путін планує перенести референдум / Reuters

Конституційний суд Російської Федерації схвалив скандальну поправку до Конституції РФ, яка дозволить залишати Володимира Путіна на посаді президента ще мінімум на два терміни. Далі поправки повинні винести на загальноросійський голосування.

Спочатку референдум був запланований на 22 квітня. Водночас з'явилася інформація, що його перенесуть через пандемію коронавірусу.

За даними видання Meduza, Путін найближчими днями звернеться до народу та оголосить про перенесення референдуму. Наголошується, що це питання обговорювалося ще на вихідних, але на ранок понеділка, 16 березня, остаточного рішення ще не було.

Крім того, повідомляється, що ймовірний день, на який можуть перенести голосування, 12 червня - День Росії. Розглядалося також єдиний день голосування у вересні - 13 вересня в Росії пройдуть вибори губернаторів, депутатів законодавчих зборів і муніципальних рад, але в Кремлі схиляються до червня.

У свою чергу, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що ніякі альтернативні дати не розглядаються.

Як раніше повідомляв Главред, президент Російської Федерації Володимир Путін підписав скандальний проект закону про поправки до Конституції РФ.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти