Хитра зараза: китайські вчені зробили сенсаційне відкриття про коронавірус

Китайські вчені з'ясували, що для того, щоб потрапити в тканини і клітини людини, збудник вірусу COVID-19 використовує як мінімум ще один шлях.
коронавірус, економіка
У Китаї зробили відкриття про коронавірус / Фото pixabay.com

Учені всього світу намагаються знайти ліки від уханьської зарази, яка щодня "вбиває" людей.

На цей раз китайські молекулярні біологи прийшли до висновку, що смертоносний коронавірус можна перемогти за допомогою препаратів, які захищають людину від малярії і атипової пневмонії.

Крім того, китайські вчені з'ясували, що для того, щоб потрапити в тканини і клітини людини, збудник вірусу COVID-19 використовує як мінімум ще один шлях. На їх думку, це білковий рецептор CD147.

"Ми добре знаємо, що вірус використовує рецептор ACE2 для проникнення до організму, проте він часто зустрічається в клітинах серця, нирок і статевих органів. Боротьба з вірусом через цей білок може негативно вплинути на ці органи. Ми виділили ще один рецептор, чиї молекули атакує вірус, що розширює можливий арсенал засобів для придушення інфекції", - йдеться в звіті учених.

Також біологи дізналися, що поширення вірусу повністю блокували навіть відносно невеликі концентрації синтетичних антитіл. Пізніше, спостерігаючи за зараженими клітинами за допомогою електронного мікроскопа, китайські учені довели, що оболонка вірусу може зливатися з CD147.

Ці результати свідчать про те, що вже створені препарати, які захищають людину від малярії і атипової пневмонії, можуть допомогти в боротьбі з пандемією коронавіруса, передає bioRxiv.

читайте такожПоїв і уханьською заразою захворів: названі продукти, які вбивають імунітетНагадаємо, раніше в Індії знайшли засіб захисту від ненажерливої уханьської зарази. Місцеві мешканці міста Хіріюр похвалилися, що знайшли кращий профілактичний засіб від коронавірусу, який тепер точно до них не причепиться.

Місцеві жителі привселюдно заявили, що достатньо лише раз на місяць приймати ванну з коров'ячого гною, та коронавірус вас обійде стороною.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти