У ВООЗ попередили про різкий стрибок смертності від коронавіруса

У багатьох європейських країнах може початися спалах смертності.

коронавірус
У багатьох європейських країнах може початися спалах смертності / Reuters

Найближчим часом смертність від коронавіруса буде зростати, адже багато європейських країн знаходяться на початковій стадії епідемії, заявив офіційний представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Тарік Язаревич.

"Спалах в Італії розвивалася довше, ніж в інших країнах Європи, і тому більше пацієнтів або будуть виписані, або помруть. В інших європейських країнах, які знаходяться на більш ранньому етапі епідемії, смертність цілком може початися в найближчі дні і тижні", - цитує Язаревича ria.ru.

При цьому він пояснив, що в Італії не було можливості чітко відстежити епідеміологічний зв'язок через різке зростання кількості заражень.

"Ті, хто помер від COVID-19, були в середньому інфіковані два-три тижні тому", - говорить Язаревич.

читайте такожВлада безсила: Covid-19 вируватиме до 2021 року, захворіють мільйони – ЗМІЗвернемо увагу, що раніше ВООЗ назвала Європу епіцентром пандемії коронавіруса, оскільки в ній зараз реєструється найбільше нових випадків зараження, крім Китаю.

Нагадаємо, в Україні зафіксували ще два нових випадки інфікування коронавірусом. 16 березня в Чернівецькій області у двох жінок було лабораторно підтверджено наявність COVID-19.

Станом на 16 березня у світі зареєстровано 169 387 тис. лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом, 6 тис. 513 осіб померли. При цьому 77 тис. 257 осіб одужали.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти