Каспаров попередив, як Путін здатен використати пандемію коронавірусу

Президент РФ може продовжити агресію, повідомив опозиціонер.

Гаррі Каспаров попередив, що Володимир Путін може використовувати пандемію коронавірусу – Коронавірус новини
Володимир Путін може використовувати пандемію коронавірусу, попередив Гаррі Каспаров / Reuters

Російський опозиціонер, 13-й чемпіон світу з шахів Гарі Каспаров вважає, що диктатори, такі як президент РФ Володимир Путін, можуть намагатися використати кризову ситуацію, яка виникла через пандемію коронавірусу з Китаю, для нарощування свого політичного капіталу.

Нарощування політичного капіталу пов'язано з продовженням агресії лідера Росії на всіх напрямках, говориться у блозі Каспарова на Obozrevatel.

На його думку, криза буде розвиватися, а економіки країн Заходу до неї не готові.

"...є небезпека, що диктатори, на кшталт Путіна, будуть намагатися використати кризову ситуацію для нарощування свого політичного капіталу. А це в першу чергу пов'язано з продовженням путінської агресії на всіх напрямках", – зазначив опозиціонер.

читайте також"Наш сучий син": економіст сказав, кому Путін вигідний на посаді президентаРаніше колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін говорив, що Володимир Путін у майбутньому насправді хоче очолити нову країну. Екс-чиновник вважає, що у Путіна є бажання очолити нову державу, в яку повинні увійти Україна, можливо, фрагментована, а також Білорусь.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти