Перший президент: у голови великої країни позитивний аналіз на коронавірус - ЗМІ

Інформацію про те, що президент однієї з найбільших світових країн заражений китайським коронавірусом, озвучили журналісти.

За даними журналістів, у президент Бразилії виявили коронавірус / Reuters
За даними журналістів, у президент Бразилії виявили коронавірус / Reuters

Деякі південноамериканські (бразильські і аргентинські) ЗМІ повідомили, що президент Бразилії Жаир Болсонару здав тест на китайський коронавірус Covid-19. І він виявився позитивним.

Однак, буквально через півгодини, журналісти змінили тексти, вказавши, що голова Бразилії все ще проходить дослідження на коронавірус.

Офіційно підтверджено, що у вищих політичних колах Бразилії коронавірусом заразився голова спеціального секретаріату президента з комунікацій - Фабіо Вайнгартен.

Більш того, він разом з Болсонару в минулі вихідні відвідував з офіційним візитом в США. Вони провели робочу зустріч з президентом Дональдом Трампом.

Жаир Болсонару
Президент Бразилії Жаир Болсонару здав тест на коронавірус / Reuters

Симптоми китайського коронавіруса у Вайнгартена були виявлені після того, як побував у Штаб-квартирі Південного командування американської армії в Майамі. У зв'язку зі ситуацією президента Бразилії помістили під нагляд медиків.

Нагадаємо, раніше в четвер, 12 березня, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вирішив самоізолюватися - через побоювання перед коронавірусом. Справа в тому, що у його дружини Софі Грегуар-Трюдо, 11 березня ввечері виникли легкі симптоми хвороби. Перед цим вона повернулася після візиту в Лондон.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти