Поки що тримається: стала відома єдина в Європі країна без коронавірусу

Під наглядом медиків у Чорногорії перебувають 392 людини.

Коронавірус
Коронавірус заразив понад 126 тисяч людей у світі / Reuters

Станом на 12 березня в Європі залишилася лише одна країна, в якій не зафіксували жодного випадку зараження моторошним китайським коронавірусом COVID-19, про пандемію якого оголосила ВООЗ.

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, лише в Чорногорії поки що не підтвердили коронавірус.

Епідеміолог місцевого Інституту громадського здоров'я Ігор Галич повідомив, що зараз в Чорногорії під наглядом перебувають 392 людини, а з моменту появи коронавірусу були обстежені понад 2 тис. осіб.

"Діагностика на коронавірус займає дві-три години, тому результати стають відомі досить швидко", - сказав Галич в ефірі національного телебачення.

При цьому епідеміолог зазначив, що Інститут громадського здоров'я підготовлений до можливої появи коронавірусу.

Як повідомляє Центр системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, станом на 12 березня коронавірус підхопили 126 443 людини в світі, загальне число смертей - 4641 (більшість з них у Китаї), вилікувалися - 68 300 осіб.

Поки що тримається: стала відома єдина в Європі країна без коронавірусу
gisanddata.maps.arcgis.com

Тим часом Греція заявила про першу смерть від COVID-19 у країні. За даними Міністерства охорони здоров'я Греції, померлому було 66 років. Чоловіка госпіталізували 2 березня. У нього вже були проблеми зі здоров'ям. 10 березня його становище стало критичним, в результаті чоловік помер від поліорганної недостатності. Коронавірусом він заразився під час релігійного паломництва в Ізраїлі та Єгипті минулого місяця, передає Ekathimerini. Китайський вірус підхопили і кілька його попутників-громадян Греції. На даний момент вони ізольовані.

Нагадаємо, на Кубі офіційно підтвердили перші три випадки зараження коронавірусом COVID-19. Хворобу виявили у трьох туристів з Італії. Вони прибули на територію країни 9 березня і зупинилися в готелі міста Тринідад. На даний момент всі інфіковані COVID-19 туристи перебувають в ізоляції в інституті тропічної медицини в Гавані. Кубинська влада відстежує тих, хто з ними контактував.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти