Коронавірус дістався Острова Свободи

Китайську заразу на Кубу привезли туристи з Італії.

Куба
На Кубі виявили трьох італійців з коронавірусом / Фото pixabay.com

На Кубі офіційно підтвердили перші три випадки зараження коронавірусом COVID-19. Хворобу виявили у трьох туристів з Італії.

Заражені коронавірусом італійці прибули на територію країни 9 березня і зупинилися в готелі міста Тринідад, повідомляє Miami Herald. Ще один турист, який подорожував у цій же компанії, виявився здоровим – його тест на коронавірус показав негативний результат.

На даний момент всі інфіковані COVID-19 туристи перебувають в ізоляції в інституті тропічної медицини в Гавані. Кубинська влада відстежує тих, хто з ними контактував.

читайте такожУ ВООЗ оголосили пандемію китайського коронавірусу в світіНагадаємо, коронавірус COVID-19 змусив владу Туреччини перенести старт туристичного сезону в країні з кінця березня на 15 квітня. Раніше в Туреччині зафіксували перший випадок зараження небезпечним коронавірусом COVID-19. Міністр охорони здоров'я Туреччини Фахретин Коджу повідомив, що громадянин, який підхопив китайський вірус, недавно їздив в одну з європейських країн. Чоловіка ізолювали.

Тим часом український уряд 11 березня оголосив карантин в Україні через епідемію коронавірусу Covid-19 у світі. Обмежувальні/заборонні заходи діятимуть з 12 березня до 3 квітня. Карантин передбачає: а) закриття навчальних закладів; б) заборону масових зібрань у понад 200 осіб; в) припинення авіасполучення з деякими країнами.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти