Небезпечний коронавірус вразив ще одну країну

Заражений коронавірусом чоловік встиг поспілкуватися майже з двома сотнями людей.

коронавірус, маска
Коронавірус проник до Монголії / Фото pixabay.com

У Монголії підтвердили перший випадок зараження коронавірусом – інфікованим виявився 57-річний чоловік, який 2 березня прибув в країну з Франції транзитом через Москву.

На даний момент хворого чоловіка помістили на карантин, його самопочуття стабільне, передає Reuters.

Варто зазначити, що хворого знайшли лише на шостий день після його появи в Монголії, оскільки спочатку тести не виявили у нього заразу. Відомо, що заражений коронавірусом чоловік зустрічався із 42 людьми, ще 120 осіб мали з ним тісний контакт в південній провінції Дорногови. На даний момент всі поїздки в провінцію припинені. Національне інформаційне агентство Монцамэ уточнило, що двоє громадян Монголії, які перебували в безпосередній близькості з іноземцем, залишили територію провінції. У зв'язку з цим їх притягнуть до відповідальності за порушення правил карантину.

читайте такожІталію закрили на карантин: що відбувається в країні зчерез коронавірус

Як повідомляв Главред, 9 березня випадки зараження коронавірусом підтвердили на острові Кіпр. Зокрема, коронавірус виявили у 64-річного медичного працівника, який повернувся з Британії 3 березня і контактував з пацієнтами до того, як повідомив про свої симптоми. Другий випадок - це 25-річний чоловік, який повернувся з північної Італії. Варто зазначити, що до цього Кіпр був останньою країною Європейського союзу, де не було інфікованих китайським вірусом.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти