Коронавірус припинить свою ходу світом: експерт назвав терміни

З часом боротьба з коронавірусом може бути зосереджена не на "експорті хвороби", а на "імпорті".
коронавірус
Коронавірус поширюватиметься світом до червня / Фото pixabay.com

Небезпечний китайський коронавірус Сovid-19 продовжить поширюватися світом щонайменше до червня 2020 року. Такий прогноз зробив голова спеціальної експертної комісії держкомітету з питань охорони здоров'я КНР Чжун Наньшань.

При цьому китайський експерт впевнений, що з часом упор в боротьбі з коронавірусом може переміститися з експорту (захворювання з Китаю) на імпорт.

"За прогнозом, епідемія по всьому світу продовжить поширюватися щонайменше до червня. Упор в боротьбі з коронавірусом в майбутньому може переміститися з експорту на імпорт", - цитує Чжун Наньшаня газета Шенмин шибао.

Як повідомляв Главред, станом на ранок 9 березня у світі заразилися небезпечним китайським коронавірусом Сovid-19 понад 110 тисяч осіб, причому більше 80 тисяч з них – в Китаї.

Число жертв китайського вірусу досягло 3 829 осіб, більше трьох тисяч з них померли в Китаї. На другому місці за кількістю смертей від китайського вірусу - Італія (366 смертей), на третьому – Іран (194 смерті).

Варто також зазначити, що за останню добу коронавірус був зафіксований в Болгарії, Коста-Ріці, Молдові, Французькій Гвіані, на Мальдівах, Мальті, датських Фарерських островах, у Парагваї та французькому карибському острові Мартініка.

Коронавірус припинить свою ходу світом: експерт назвав терміни
gisanddata.maps.arcgis.com

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я розвіяла міфи про китайський коронавірус covid 19. Зокрема, в організації заявили, що вірус не розноситься по повітрю на великі відстані, не передається через предмети і банкноти. Крім того не варто намагатися захиститися від коронавірусу за допомогою наркотиків або дитячої сечі – це точно не допоможе. Експерти радять: щоби не заразитися китайським вірусом, краще частіше мити руки.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти