Головну святиню християнського світу закрили через коронавіруса

МОЗ Віфлеєму ухвалило важливе рішення через небезпеку коронавірусу.

Головну святиню християнського світу закрили через коронавіруса
В Вифлеємі закрили храм Різдва Христового / Reuters

Через загрозу розповсюдження небезпечного китайського коронавірусу нового типу, в Вифлеємі закрили храм Різдва Христового.

Як пише Gulf News, палестинське МОЗ через фіксування випадків зараження коронавірусом у Вифлеємі, оголосило про надзвичайний стан у місті, а також у прилеглих містах і селах.

Були скасовані різні масові заходи, закриті навчальні заклади, мечеті та церкви. Крім того, християнські церкви Палестини вирішили закрити на два тижні, в тому числі храм Різдва Христового. Також скасовано щорічний Вифлеємський марафон.

Раніше Главред писав про те, що прем'єру 25 фільму про Джеймса Бонда під назвою Не час помирати перенесли на листопад, повідомляє The Hollywood Reporter. Причиною такого рішення Universal и MGM стала загроза коронавірусу.

Також відзначимо, через небезпеку поширення смертельного коронавірусу, у Чернівецькій області закрили на карантин школи обласного центру, коледжі та університети. Як пише місцеве видання UA:Буковина у четвер, 5 березня, в області також вирішили заборонити проведення масових заходів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти