Коронавірус набирає нових обертів: свіжі дані

В Європі вірус з Китаю поки що не зачепив лише чотири країни з 27.

коронавірус
Коронавірусом заразилися понад 95 тис. осіб / Фото pixabay.com

Кількість заражених небезпечним коронавірусом з Китаю у світі перевалила за 95 тисяч, при цьому жертвами вірусу стали 3249 людей.

Як свідчать дані Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, в Китаї заразилися коронавірусом майже 80,5 тисяч осіб. А за добу 4 березня кількість заражених в інших країнах збільшилась до понад 15 тисяч осіб. Одужали вже більше 53 тисяч пацієнтів.

В Європі коронавірус поки що не торкнувся всього чотирьох країн з 27. На даний момент не підтвердили жодного захворювання вірусом з Китаю Словаччина, Болгарія, Кіпр і Мальта.

4 березня в Словенії Мінохоронздоров'я країни повідомило про перший випадок зараження. Пацієнт, який підхопив коронавірус, повернувся з Марокко через Італію. На даний момент він госпіталізований в інфекційній клініці в Любляні.

Тим часом у штаті Каліфорнія і в Лос-Анджелесі у США оголосили надзвичайний стан – там стало відомо про ще шість випадків зараження і одну смерть. Тим часом вірус проник вже в 13 американських штатів, найбільше заражених у Каліфорнії та Вашинґтоні. У Вашингтоні загинули вже 10 осіб.

Коронавірус набирає нових обертів: свіжі дані
gisanddata.maps.arcgis.com

Як відомо, коронавірус вже потрапив і в Україну. Зокрема, 3 березня підтвердили перший випадок захворювання коронавірусом - заразився житель Чернівців.

читайте такожКоронавірус в Україні: у ВООЗ озвучили нерадісні для українців прогнози4 березня заступник глави Міністерства охорони здоров'я і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів про те, що на даний момент шестеро людей перебувають під підозрою медиків щодо захворювання на коронавірусну інфекцію.

Пізніше журналісти повідомили, що до інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні доставили трьох людей - двох чоловіків і жінку - з підозрою на китайський коронавірус.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти