Офіційно: перший випадок коронавірусу підтвердили у Польщі

Чоловік нещодавно повернувся з Німеччини.

Коронавірус
Коронавірус дістався Польщі / Reuters

Слідом за Україною в Польщі підтвердили перший випадок зараження китайським коронавірусом covid-19. Інфікованим виявився чоловік, який приїхав з Німеччини.

Стан пацієнта стабільний, у нього кашель і висока температура. Він знаходиться в лікарні в місті Зелена Гура Любуського воєводства. Про це повідомляє канал TVN24 з посиланням на Міністерство охорони здоров'я Польщі.

Люди, які контактували із зараженим китайським вірусом чоловіком, знаходяться на домашньому карантині.

27 лютого польські ЗМІ писали, що коронавірус підхопила 25-річна дівчина в місті Лодзь. Міністерство охорони здоров'я Польщі тоді офіційно не підтвердило інформацію про те, що пацієнтка заражена. У дівчини взяли три тести на вірус, лише один був позитивним, а два дали негативний результат. У зв'язку з цим зразки відправили до Варшави.

Нагадаємо, 3 березня в Україні вже був підтверджений перший випадок захворювання вірусом Covid-19. Коронавірус знайшли у нашого співвітчизника, який був в Італії.

читайте такожНевразливі для коронавірусу: експерти назвали щасливчиківРазом з першим в Україні пацієнтом ізолювали ще 35 осіб. Вони поміщені в обсервацію на два тижні. Всіх пацієнтів закрили в різних місцях, щоби не було паніки.

Як повідомляв Главред, кількість заражених небезпечним китайським коронавірусом знову зросла. На даний момент вірус з Китаю проник вже у понад 80 країн світу й інфікував 91 158 осіб. Жертвами коронавірусу стали 3 198 людей.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти