У ВООЗ заявили, що смертність від коронавіруса вище грипу

У всьому світі від китайської інфекції гине близько 3,4% всіх заражених.
Коронавірус
У ВООЗ підрахували статистику смертності по грипу та коронавирусу / Reuters

У 3,4% випадків захворювання коронавірусом закінчується смертю пацієнта.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, таку заяву щодо результатів досліджень зробив гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреисус.

"В усьому світі померли 3,4% заражених COVID-2019. У порівнянні з цим сезонний грип в цілому вбиває менш 1% інфікованих", - підкреслив він.

За твердженням голови ВООЗ, в усьому світі зафіксовано близько 90,9 тисяч заражень, з них 3110 випадків хвороби завершилися летальним результатом.

Гебреисус підкреслив, що в даний момент розробляється 20 типів вакцин, призначених для боротьби з поширенням небезпечної китайської інфекції, яка стрімко проникла в багато країн світу. Він додав, що проблему неможливо вирішити зусиллями однієї організації чи галузі, учасниками повинні бути всі, хто солідарний у боротьбі з загрозою.

Нагадаємо, коронавірус в Україні вже офіційно - влада підтвердила перший випадок зараження.

У Чернівцях ізолювали 35 осіб. А раніше в Тернополі з підозрою на китайський коронавірус був доставлений дворічний хлопчик, котрий нещодавно повернувся з батьками зі столиці Іспанії Мадрида.

Судячи з усього, коронавірус в Києві та інших великих містах - лише питання часу. Главред підготував пам'ятку, як захиститися від коронавіруса.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти