Коронавірус "втомився" від китайців: в Ухані впала кількість хворих і закрили лікарню

Коронавірус в Ухані пішов на спад, тому влада вирішила закрити тимчасову лікарню, яку нещодавно побудували.
Коронавірус
Коронавірус в Ухані пішов на спад / Reuters

У китайському Ухані на тлі скорочення кількості хворих коронавірусом закрили один з тимчасових спеціалізованих шпиталів.

Уточнюється, що 1 березня з тимчасової лікарні в районі Цзяокоу виписали 34 пацієнтів, що одужали, а решту 74 осіб перевели в інші медустанови, повідомляє РИА Новости з посиланням на китайські ЗМІ.

Відзначимо, в соцмережах зараз активно обговорюють, чому коронавірусу немає в Росії, адже країна величезна.

"Скоріше за всеі, відсутність хворих в Росії за умов, коли навколо нас епідемія вирує щосили, пояснюється просто - у нас просто не реєструють це захворювання, натомість всім ставлять діагноз типу ГРВІ. Вщент вбита медицина реагує на проблему звично: не бачить її", - пише користувач Мережі.

Коронавірус 'втомився' від китайців: в Ухані впала кількість хворих і закрили лікарню

"Це тільки початок.... Ніхто вам лікарні на 6000 осіб за три дні будувати не буде! Зараз "інфекціонки" заб'ють, потім всім стане взагалі покуй...", - вважає Бородін Володимир.

Коронавірус 'втомився' від китайців: в Ухані впала кількість хворих і закрили лікарню

"А як ми думаємо ? Нас мине ця чаша коронавірусу ? Ага, гляне на наші корони цей вірус і здохне ? Ми ніколи не дізнаємося, де він почався і скільки отримали вирок...", - додав ще один користувач Мережі.

Коронавірус 'втомився' від китайців: в Ухані впала кількість хворих і закрили лікарню

Додамо, що 1 березня в Москві зафіксували перший випадок інфікування китайським коронавірусом. Небезпечне захворювання виявили у пацієнта Інфекційної клінічної лікарні № 1 столиці Росії, який повернувся з Італії.

читайте такожКоронавірус викосив більше трьох тисяч людей: опублікована моторошна статистикаНагадаємо, раніше у Всесвітній організації здоров'я прийшли до висновку, що вимірювання температури у пасажирів при в'їзді в країну для запобігання коронавіруса - не цілком ефективна міра.

"Контроль температури тіла на в'їзді або виїзді не є ефективним способом запобігти поширенню інфекції між країнами, оскільки інфіковані особи можуть перебувати в інкубаційному періоді, у них може не бути видимих симптомів через ранню стадію перебігу хвороби, або вони можуть прийняти жарознижувальне і таким чином приховати симптоми", - сказано в рекомендаціях ВООЗ.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти