З сокирами і вилами: у Румунії масові протести проти евакуації з-за коронавіруса

Жителі румунського району Арджеш виявили, так само як і українці, "доброту і гуманізм" до евакуйованих через коронавірус.
Вила
Вила. Ілюстративне фото / Starfate

У Румунії (в районі Арджеш) жителі з вилами і сокирами вийшли на мітинги проти евакуації своїх співвітчизників з охоплених епідемією коронавіруса країн.

Відповідне повідомлення опублікував румунський портал Digi24. За даними журналістів, влада Румунії визначили, що дитячий табір і пансіонат в Арджеше стануть місцями для карантину через коронавіруса.

"А нам що робити? Ми з цим не згодні. Як же нам не боятися? Є ж Бухарест, Пітешті, там пансіонати, багато місця, ліси. А ви тут знайшли дурнів?" - заявив один з мітингувальників.

Як видно на відеозапису, заспокоювати протестувальників (задля недопущення подальших заворушень) довелося румунським силовикам.

Нагадаємо, минулого тижня в містечку Нові Санжари (Полтавщина) місцеві жителі активно протестували проти доставки в місцевий Медичний центр МВС України своїх співгромадян, евакуйованих з охопленого коронавірусом Китаю громадян України (і групи іноземців). Протести швидко переросли в сутички з поліцією і кидки в автобуси, на яких везли людей, каменів.

Пізніше глава Моз України Зоряна Скалецька вирішила приєднатися до евакуйованих з Китаю українців у карантин і провести разом з ними два тижні.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти