Коронавірус на порозі України: у Білорусі виявлений перший випадок зараження

Вірус визначили в одного зі студентів, який приїхав з Ірану.

коронавірус, лікар, термометр
Вірус визначили в одного зі студентів, який приїхав з Ірану / Фото pixaby

Перший випадок зараження китайським коронавірусом covid-19 зареєстровано в Білорусі.

Наявність вірусу медики визначили в одного зі студентів, який приїхав з Ірану, розповіли в міністерстві охорони здоров'я республіки.

"У Білорусі зареєстровано перший випадок коронавіруса", - поінформували в міністерстві.

У повідомленні підкреслюється, що при лабораторному типуванні 27 лютого був виявлений вірус у одного з громадян Ірану, який прибув рейсом з Баку 22 лютого.

"Пацієнт і особи, які контактували з ним, поміщені в закриті бокси в Мінській інфекційній лікарні. Молода людина почуває себе задовільно", - зазначили в білоруському міністерстві.

читайте також"Заражені серед нас": Україна беззахисна перед коронавірусом – медикУ зв'язку з погіршенням епідемічної обстановки в Південній Кореї, Ірані та Італії в Білорусі прийняли рішення проводити обстеження та лабораторну діагностику всіх громадян, які прибувають з зазначених країн в період з 20 лютого.

В даний час в Білорусі проводяться санітарно-епідемічні заходи спрямовані на недопущення поширення коронавіруса, додали в прес-службі міністерства.

Нагадаємо, 27 лютого стало відомо про перший підтверджений випадок зараження китайським коронавірусом в Польщі.

Як відомо вже зареєстровано більше 82 тисяч лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 тис. 801 - летальні, одужали 32 тис. 897 осіб. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

читайте такожЄвробачення 2020 можуть скасувати через коронавіруса

Згідно з даними ВООЗ, вірус, який викликає захворювання COVID-19 називається SARS-CoV-2. Про перші випадки в кінці грудня 2019 року повідомила влада Китаю. У місті Ухань збудником захворювання став новий тип коронавіруса. Вірус передається від людини до людини, інкубаційний період становить близько двох тижнів.

Всесвітня організація охорони здоров'я 30 січня 2020 року оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення у зв'язку з поширенням коронавіруса з Китаю.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти