Лікар озвучив найпростіший спосіб визначення у людини коронавірусу

Фахівець також підібрав дієві заходи профілактики.

коронавірус
Коронавірус можна попередити заходами профілактики / Фото pixaby

У Мережі активно поширюється інформація про лікаря з Росії, який відправився для дослідницької роботи в Ухань, де ретельно вивчив коронавірус.

У Facebook користувачі діляться інформацією про захист від коронавіруса і його об'єктивні симптоми.

"Молодий лікар з РФ працює в лікарні Шеньчженя, переведений на вивчення вірусу пневмонії до Уханю. Подзвонив близьким і дав роз'яснення.

Якщо у вас нежить і мокрота при застуді, ви не можете бути носієм коронавірусної інфекції. Коронавірусна пневмонія - це сухий кашель без нежиті. Це найпростіший спосіб визначити. Будь ласка, розкажіть друзям, якщо ви розбираєтеся, про ідентифікацію та профілактику.

Вірус Уханя не є термостійким і гине при температурі 26-27 градусів. Тому пийте більше гарячої води. Частіше і довше під сонцем. Гаряча вода не ліки, корисна для здоров'я, ефективна при всіх вірусах.

Порада лікаря по коронавірусу:

1. Вірус досить великий за розміром (діаметр комірки становить близько 400-500 нм), тому звичайна медмаска в принципі може відфільтрувати. Якщо заражений чхає перед вами або пройде на відстані до 3 метрів від вас, сповільнююча крок зараза просто впаде на землю, літати не зможе.

2. Якщо вірус потрапив на поверхню металу, він проживе не менше 12 годин. Тому, якщо ви зіткнулися з якоюсь металевою поверхнею, ретельно вимийте руки з милом.

3. Вірус може залишатися активним на тканині протягом 6-12 годин. Звичайний пральний порошок повинен убити вірус. Зимнию одяг досить просушити на сонці, щоб убити вірус.

Про симптоми безпосередньо захворювання - пневмонії, викликаної коронавірусом:

1. Після проникнення в горло може з'явитися сухість горла, яка зустрічається при ангіні. Триватиме 3-4 дні.

2. Потім вірус буде зливатися з носовою рідиною, потрапляти в трахею, а потім в легені, викликає запалення легенів. Цей процес займе від 5 до 6 днів.

3. При короновірусній пневмонії з'являється висока температура і утруднене дихання. Закладеність носа не схожа на нормальну закладеність, з'являється відчуття, що тонете у воді. У цьому випадку слід негайно звернутися до лікаря.

Про профілактику:

1. Найпоширеніший спосіб заразитися - це доторкатися до людей, тому треба часто мити руки. Вірус може жити тільки на ваших руках протягом 5-10 хвилин. Але за ці 5-10 хвилин може статися що завгодно (ви можете потерти руками очі або доторкнутися до носа).

2. На додаток до частого миття рук ви можете полоскати горло Бетадином, щоб усунути або мінімізувати дії мікробів, поки ті ще знаходяться в горлі (перед тим, як потрапити в легені.).

Будьте гранично уважні і обережні, пийте більше підігрітої води".

Нагадаємо, коронавірус дістався Румунії, а кількість заражених у Франції та Німеччині зросла. Зокрема, загальне число підтверджених випадків зараження коронавірусом у Франції досягло 14, в Німеччині – 18, у Китаї - 78 064.

Крім того, в іспанському Мадриді зафіксували перший випадок зараження коронавірусом. А загальне число загиблих на території країни зросла до дев'яти осіб.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти