Коронавірус в Китаї досяг мінімуму і перемістився в інші країни: свіжі дані

Випадки зараження коронавірусом зафіксовані в понад 30 країнах світу.

коронавірус
Коронавірус вбив вже 2801 людину/ Фото pixabay.com

Упродовж доби 26 лютого у Китаї зафіксували найнижчий показник смертей від коронавірусу covid-19, починаючи з 30 січня. Зокрема, жертвами хвороби стали 29 осіб.

При цьому в Південній Кореї за добу заразилися 449 осіб - це більше, ніж у Китаї. Тепер в цій країні 1595 хворих і 13 жертв хвороби.

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, загальне число смертей у світі від китайського вірусу станом на ранок 27 лютого становить 2801. Загальне число інфікованих у світі – 82 164 людини, одужали - 32 897.

Як відомо, коронавірус крокує світом, заражаючи людей з різних країн. Зокрема, міністерство охорони здоров'я Норвегії підтвердило перший випадок зараження коронавірусом, передає Reuters. Вірус з Китаю виявили у людини, яка наприкінці минулого тижня повернулася з КНР. Цікаво, що хоча тест на коронавірус дав позитивний результат, жодних симптомів хвороби немає. Хворого помістили на домашній карантин. Влада Норвегії вважає поширення нового вірусу малоймовірним.

Крім того, Данія також підтвердила перший випадок коронавірусної інфекції у людини, яка повернулася з лижного відпочинку в північній Італії. Як повідомили в органах охорони здоров'я Данії, хворий ізольований в своєму власному будинку, передає Nationalpost.

Тим часом в Італії – найбільше заражених коронавірусом в Європі. Їхнє число зросло до 435 осіб, зафіксовано 12 смертей. Італійські ЗМІ повідомили, що українка також підхопила китайський вірус в цій країні. На даний момент 26-річна дівчина знаходиться в лікарні, а її сім'я – на карантині.

Коронавірус в Китаї досяг мінімуму і перемістився в інші країни: свіжі дані
gisanddata.maps.arcgis.com

Крім того, перші два випадки зараження коронавірусом виявили в Пакистані. По одному першому випадку захворювання підтвердили в Північній Македонії та в Бразилії.

Також перший випадок зараження коронавірусною інфекцією медики зафіксували у Грузії. Як повідомляв Главред, коронавірус виявили у 50-річного громадянина Грузії, який напередодні прилетів з Ірану, відвідавши також Азербайджан. Пацієнта госпіталізували в інфекційну лікарню, його стан оцінюють, як задовільний.

В цілому, випадки зараження коронавірусом зафіксовані в понад 30 країнах світу.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти