У Грузії виявили першого хворого на коронавірус

Чоловік прилетів у країну з Ірану.

коронавірус
Пацієнта з коронавірусом госпіталізували в Грузії / Фото twitter.com/ChuBailiang

Перший випадок зараження коронавирусной інфекцією медики зафіксували у Грузії.

Як повідомляє Грузія Online, про це на спеціальному брифінгу заявила міністр охорони здоров'я і соціального захисту Грузії Катерина Тикарадзе.

"Підтверджено перший випадок. Годину тому завершилося лабораторне дослідження. Щоб бути повністю впевненими, цю реакцію ми повторили тричі. Мова йде про громадянина Грузії, який їздив в Іран, повернувся в Грузію і йому були проведені відповідні дослідження. Як відомо, після того, як спалах вірусу почався в Китаї, сьогодні він вже поширився і в інших країнах. В тому числі і Ірані, де сьогодні 19 осіб загинули та 85 інфіковані", - заявила Тикарадзе.

Міністр додала, що коронавірус виявили у 50-річного громадянина Грузії, який напередодні прилетів з Ірану, відвідавши також Азербайджан. Пацієнта госпіталізували в інфекційну лікарню, його стан оцінюють, як задовільний.

Нагадаємо, Україна планує тестувати громадян на коронавірус неперевіреними тест-системами російського походження, які будуть завезені в країну через неіснуючі назви.

Як повідомляв Главред, коронавірус дістався Румунії, а кількість заражених у Франції та Німеччині зросла. Зокрема, загальне число підтверджених випадків зараження коронавірусом у Франції досягло 14, в Німеччині – 18, у Китаї - 78 064.

Крім того, в іспанському Мадриді зафіксували перший випадок зараження коронавірусом. А загальне число загиблих на території країни зросло до дев'яти осіб.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти