Ізольовані тисячі туристів: на популярному курорті знайшли коронавірус

Хворий коронавірусом турист жив в готелі разом із дружиною впродовж тижня.

коронавірус
Коронавірус дістався Канарських островів / Фото Reuters

Коронавірус COVID-19 з Китаю дістався Канарських островів. В готелі на півдні курортного острова Тенеріфе хвороба підтвердилася у одного з відвідувачів.

Після виявлення інфікованого більше тисячі постояльців готелю H10 Costa Adeje Palace були заблоковані у приміщенні на час проведення тестів, передає видання Diario de Avisos.

Відомо, що хворий коронавірусом турист жив в готелі разом із дружиною впродовж тижня. Пара прибула на Канари з Італії. На даний момент чоловік знаходиться в медустанові під санітарним контролем до отримання результатів повторних аналізів.

Нагадаємо, в Італії число заражених становить 229 випадків. Крім того, зросло і число жертв коронавірусу – на даний момент відомо про сім смертей.

Крім того, в Іраку зафіксовано ще чотири нових випадки інфікування коронавірусом COVID-19. Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я і навколишнього середовища країни, всі випадки були діагностовані в провінції Кіркук в іракській родині, яка раніше відвідувала Іран, де щонайменше 60 осіб захворіли коронавірусом. На даний момент родина перебуває на карантині.

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, на даний момент у світі підтверджені 80 289 випадків зараження коронавірусом, загинули 2704 людини, одужали -27 789.

Ізольовані тисячі туристів: на популярному курорті знайшли коронавірус
gisanddata.maps.arcgis.com

Як повідомляв Главред, в Закарпатській області госпіталізовано місцевого жителя з підозрою на коронавірус. 35-річний чоловік потрапив до обласної інфекційної лікарні з підвищеною температурою. Житель Закарпаття працює на китайця, який родом з провінції Хубей і місяць тому повернувся з Китаю.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти