Коронавірус в Італії: стало відомо про ще одну жертву хвороби

Сьомою жертвою коронавірусу стала 62-річна жінка.

Коронавірус підхопили 229 людей в Італії / Reuters
Коронавірус підхопили 229 людей в Італії / Reuters

Коронавірус з Китаю активно поширюється на півночі Італії. На даний момент кількість заражених знову зросла і становить 229 випадків. Крім того, зросла і кількість жертв коронавірусу - на даний момент відомо про сім смертей.

Як повідомляє агентство ANSA, сьомою жертвою коронавіруса стала 62-річна жінка, яку в ніч на 22 лютого привезли з містечка Лодіджіано. Тест на коронавірус виявився позитивним, пацієнтка померла в лікарні Санта-Анна в Комо.

В цілому, коронавірус убив шістьох осіб в Ломбардії (всього в цьому регіоні 172 випадки зараження), і одного - у Венето (33 випадки зараження).

Тим часом станом на 00:00 годин за місцевим часом вівторка, 25 лютого, загальна кількість хворих новою формою пневмонії в світі склала 80 079 осіб, померли 2 699 осіб. Про це повідомляє Державне агентство КНР з питань охорони здоров'я.

"Підтверджені випадки захворювань - 77 779 в Китаї, 2 300 - за кордоном. Смертельні результати - 2 666 у Китаї (зокрема 2 в Гонконзі, 1 на Тайвані), 33 - за кордоном. На материковій частині Китаю вилікувати вдалося 27 323 осіб", - передає центральне ТБ Китаю.

Нагадаємо, раніше українка, яка проживає в Італії, розповіла, що відбувається в державі після поширення інформації про спалах коронавіруса.

Як повідомляв Главред, через ситуацію з коронавірусом в Італії почалася паніка на Закарпатті, адже багато місцевих заробітчан постійно повертаються з цієї країни в Україну.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти