Експерти ВООЗ досліджували мутації коронавіруса в Китаї: результати

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я побували у головних містах Китаю, а також у провінції Ухань - центрі епідемії коронавіруса.

Коронавірус
Коронавірус в Китаї / Reuters

Співробітники Міжнародної групи експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), які розслідують спалах коронавіруса нового типу, після відвідин Китайської Народної Республіки не виявили значущих мутацій інфекції коронавіруса.

З такою заявою у понеділок, 24 лютого, виступив керівник Комісії з реагування на Covid-19 Держкомітету з питань охорони здоров'я КНР Лян Ваньнянь.

"Повногеномне секвенування ізольованих 104 штамів нового типу коронавіруса з достовірністю [...] 99,9 відсотка продемонструвало, що на даний момент значущих мутацій вірусу не сталося", — заявив він.

Лян Ваньнянь розповів, що команда експертів ВООЗ, в яку увійшли 25 китайських і іноземних фахівців, прибула в КНР 16 лютого. Вони побували в Пекіні, провінціях Гуандун, Сичуань, а також у місті Ухань - центрі епідемії коронавіруса.

Нагадаємо, раніше політичний та економічний експерт Тарас Загородній розповів, як вдарить коронавірус за заробитчанам та економіці України. До цього вчені підтвердили новий механізм - ще один спосіб передачі вбивчого коронавіруса.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти