В Італії розбушувався коронавірус: жертви зростають, пасажирів перевірять

Небезпечна недуга забрала життя шести людей в цій країні.

коронавірус, лікар, термометр
Пасажирам з Італії будуть перевіряти температуру / Фото pixaby

В Італії зросла кількість хворих і загиблих внаслідок захворювання коронавірусом – зафіксовано шість летальних випадків і 224 людини заразилися.

Як повідомляє Іl Fatto Quotidiano, всі загиблі – це літні люди. Зокрема, жертвою коронавіруса стала онкохвора жінка, а також 84-річний чоловік, якого госпіталізували, а через кілька годин він помер.

Італія знаходиться на третьому місці в світі за кількістю випадків заражень після Китаю і Південної Кореї.

У зв'язку зі спалахом коронавіруса в Італії заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу у Києві констатував, що проводитиметься температурний скринінг на українських прикордонних постах, куди прибувають пасажири з Італії. Це стосується аеропортів Бориспіль і Жуляни.

"Ми готові прийняти хворих з коронавірусом і надати їм якісну медичну допомогу. На сьогоднішній день у нас є близько 12 тис. ліжок в інфекційних стаціонарах, близько 2 тис. лікарів-інфекціоністів і близько 5 тис. середнього медичного персоналу. Також, ми маємо інфекційні бокси з розумінням того, що вони використовуються лише на початкових стадіях розвитку спалаху або епідемії. Надалі використання та утримання хворих в інфекційних боксах недоцільно, для цього перепрофілюються інші відділення закладів охорони здоров'я та надається медична допомога в звичайному режимі", - сказав чиновник.

Також температуру будуть перевіряти пасажирам на пункті пропуску автомобільного сполучення Тиса в Закарпатській області.

Між тим, за рекомендаціями ВООЗ Євросоюз не планує закривати кордони в Шенгенській зоні блоку.

У зв'язку зі складною ситуацією Генконсульство України в Мілані зупиняє прийом громадян та видачу документів.

"Генеральне консульство України в Мілані, за погодженням з МЗС України, з 25 лютого ц. р. припиняє прийом громадян та видачу документів. Прийом громадян буде відновлено після отримання відповідних рекомендацій від регіональних органів влади Ломбардії, про що буде своєчасно повідомлено", - сказано в повідомленні відомства в Facebook.

При необхідності термінового оформлення документів рекомендується звертатися на гарячу лінію консульства +39 348 725 4038 або на електронну пошту gc_itm@mfa.gov.ua.

Нагадаємо, із-за ситуації з коронавірусом в Італії почалася паніка на Закарпатті, адже багато місцевих заробітчан постійно повертаються з цієї країни в Україну.

Як раніше повідомлялося, у польському Кракові госпіталізували вже третього пацієнта з підозрою на коронавірус covid-19, який вбив вже 2619 людина. Ім'я та стать госпіталізованого не розголошуються. Він знаходиться в університетській лікарні в Кракові.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти