Італійці - в паніці: в країні вже чотири жертви коронавірусу

Жителі Італії масово скуповують продукти в супермаркетах і маски в аптеках.

коронавірус, лікар
Коронавірус посіяв паніку в Італії/ Фото Reuters

В Італії зафіксована четверта смерть від китайського коронавірусу covid-19. В цілому, кількість хворих в країні досягла понад 150 осіб.

Остання жертва проживала в Ломбардії, місті Кремона, передає The Gardian. Раніше стало відомо про третю жертву коронавірусу. Нею стала літня жінка з міста Крема на півночі країни. Вона страждала також і онкологічним захворюванням та на момент смерті перебувала в лікарні у важкому стані. Попередньою причиною смерті стали ускладнення, спричинені хворобою.

Тим часом італійський уряд запровадив драконівські заходи. В країні штрафують людей, які в'їжджають або виїжджають з районів спалаху коронавірусу. Поліція патрулює 11 міст в північних районах Ломбардії та Венето, вони були заблоковані з вечора п'ятниці, 21 лютого.

Транспортні кордони між Францією та Італією поки що закривати не збираються. Влада країни заявляє, що такі заходи не мають сенсу, оскільки поширення вірусу не обмежується тільки адміністративними кордонами.

Тим не менше 23 лютого Австрія приблизно на чотири години призупинила рух поїздів через Альпи до Італії. Після того як тести двох мандрівників дали негативний результат на коронавірус, рух відновили.

Тим часом самі італійці стали піддаватися паніці. Вони масово скуповують продукти в супермаркетах і маски в аптеках. У церквах скасовують недільні служби.

Як повідомляв Главред, у польському Кракові госпіталізували вже третього пацієнта з підозрою на коронавірус covid-19. Ім'я та стать госпіталізованого не розголошуються. Він знаходиться в університетській лікарні в Кракові. Результати тестів на коронавірус будуть відомі сьогодні або завтра, 25 лютого. Відомо, що госпіталізований нещодавно був у Азії, але не в Китаї.

Нагадаємо, Кувейт, Бахрейн, Афганістан підтвердили перші випадки нового коронавірусу. Зокрема, в Кувейті повідомили про три випадки зараження, в Бахрейні - про однин. Також міністр охорони здоров'я Афганістану заявив, що в країні виявлено перший випадок китайського вірусу.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти