Коронавірус Covid-19: у Китаї зробили важливу заяву

У КНР розробили вакцину від китайського вірусу.

коронавірус
Вакцина від коронавірусу потребує подальших перевірок / Фото pixaby

У Китаї заявили, що розробили вакцину, яка може ефективно боротися з коронавірусом. Однак, вона потребує подальших перевірок і доопрацювань. Про це повідомив посол Китаю в Росії Чжан Ханьхуей.

"У Китаї вже розробили вакцину, яка показує імунітет. Але це попередньо, потрібні подальші перевірки та доопрацювання", - цитує дипломата російський Интерфакс.

Крім того, за словами посла Китаю в Росії, знайдені ефективні ліки для лікування коронавірусу. Їхня ефективність показує понад 85%, у деяких районах - понад 90%.

"У всіх випадках, коли застосовують ліки, не було жодного випадку ускладнення", - зазначив Ханьхуей.

Дипломат розповів, що в Китаї знайшли і старі ліки, що ефективно діють проти коронавіруск - це "хлорохіну фосфат, кілька десятків років застосовуємо від малярії".

Нагадаємо, впродовж неділі, 23 лютого, в Китаї коронавірус вбив ще 150 осіб, у Південній Кореї кількість інфікованих значно зросла, а в Італії повідомили про ще одного загиблого внаслідок захворювання. Крім того, в Ізраїлі стало відомо про ще один позитивний тест на коронавірус COVID-19.

Як повідомляв Главред, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що український уряд максимально мобілізований, щоби не допустити поширення коронавірусу в країні. Крім того, працює національний штаб, який двічі на день збирає інформацію в Україні щодо можливих випадків виявлення випадків вірусу з Китаю.

"Причин для паніки немає! Не ведіться на провокації!", - закликав українців прем'єр-міністр України.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти