Коронавірус крокує світом: свіжі дані з Китаю, Південної Кореї, Італії та Ізраїлю

Загальна кількість заражених коронавірусом у світі зросла до понад 79 тисяч осіб.

коронавірус
Коронавірус продовжує заражати і вбивати людей / Фото pixabay.com

Упродовж неділі, 23 лютого, в Китаї коронавірус вбив ще 150 осіб, у Південній Кореї кількість інфікованих значно зросла, а в Італії повідомили про ще одного загиблого в результаті захворювання. Крім того, в Ізраїлі стало відомо про ще один позитивний тест на коронавірус COVID-19.

Коронавірус в Китаї

Загалом, кількість жертв коронавірусу в Китаї зросла до 2 592 осіб. Кількість заражених за добу знизилася з 648 в суботу до 409 - в неділю. Проте кількість нових смертей зросла до 150 з 97 за той же період, передає Reuters. Загальна кількість підтверджених випадків захворювання коронавірусом на материку в даний час складає 77 тис. 150 осіб.

Коронавірус у Південній Кореї

Загальна кількість заражених китайським вірусом в Південній Кореї досягла 763. Відомо про 161 новий випадок коронавірусу, 115 з них пов'язані з церквою в південно-східному місті Тегу. Служби у цій церкві відвідувала 61-річна жінка, відома як "Пацієнт 31". У неї тест на коронавірус показав позитивний результат.

За оцінками місцевої влади, на богослужіннях 9 і 16 лютого були присутні близько 9 тисяч осіб. На даний момент очікуються результати тестів на коронавірус.

Тим часом уряд Південної Кореї підняв рівень своєї готовності до інфекційних захворювань до найвищого.

Коронавірус крокує світом: свіжі дані з Китаю, Південної Кореї, Італії та Ізраїлю
gisanddata.maps

Коронавірус в Італії

В Італії стало відомо про третю жертву коронавірусу. Нею стала літня жінка з міста Крема на півночі країни. Вона страждала також і онкологічним захворюванням та на момент смерті перебувала в лікарні у важкому стані, передає Corriere della Sera. Попередньою причиною смерті є ускладнення, спричинені хворобою.

Тим часом самі італійці стали піддаватися паніці. Вони масово скуповують продукти в супермаркетах і маски в аптеках. У церквах скасовують недільні служби.

"Австрія зупинила рух поїздів в Італію. Поїзд, який йшов на Мюнхен, завернули прямо на кордоні. Це передвісник і більш жорстких заходів щодо блокади Італії вже всередині ЄС", - йдеться в повідомленні на Telegram-каналі "Политика Страны".

Коронавірус в Ізраїлі

В Ізраїлі вже другий громадянин цієї країни отримав позитивний тест на коронавірус. Ним виявився ізраїльтянин, який був евакуйований з круїзного лайнера Diamond Princess, що стоїть на карантині в Японії. Про це повідомляє Jerusalem Post.

Наразі заражений коронавірусом перебуває на карантині в лікарні. У медичному центрі заявили, що він не заразився вірусом в Ізраїлі.

Раніше на карантин помістили ізраїльського посла в Китаї Цві Хейфеца, який летів одним рейсом з Тель-Авіва в Сеул з туристами з Південної Кореї, у яких пізніше виявили новий коронавірус.

Як повідомляв Главред, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що український уряд максимально мобілізовано, щоби не допустити поширення коронавірусу в країні. Крім того, працює національний штаб, який двічі на день збирає інформацію в Україні щодо можливих випадків виявлення випадків вірусу з Китаю.

"Причин для паніки немає! Не ведіться на провокації!", - закликав українців прем'єр-міністр України.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти