США звинуватили Росію у поширенні фейків про коронавірус

Вашингтон вважає, що Кремль має намір посіяти розбрат.
коронавірус
Коронавірус став об'єктом інформаційної війни / Фото pixabay.com

США звинуватили Росію у розгортання масштабної кампанії з дезінформації населення про ситуацію з поширенням у світі китайського коронавіруса.

"Мета Росії — посіяти розбрат і послабити американські інститути і союзи зсередини, в тому числі з допомогою підпільних і згубних кампаній", — повідомив заступник держсекретаря США по Європі і Євразії Філіп Рікер, інформує видання AFR.

Американські експерти з'ясували, що тисячі акаунтів в Facebook, Twitter і Instagram, що мають відношення до РФ, поширюють дезінформацію про коронавирус. Уточнюється, що в своїх меседжах росіяни, як правило, мають намір дискредитувати США.

Зокрема, масове поширення, запевняють у Білому домі, отримала фейкова інформація про те, що вірус був створений в США для "ведення економічної війни з Китаєм". Також Кремль тиражував коментарі з фактами, що коронавірус — "біологічна зброя, розроблена ЦРУ".

Нагадаємо, в Італії зафіксували другу жертву китайського коронавіруса COVID-19. Таким чином, число смертельних випадків у Європі зросло до трьох.

Як раніше повідомлялося, китайські медики виявили, що коронавірус може повторно проявлятися у пацієнтів, які вже одужали і були виписані з лікарень.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти