Коронавірус в Італії: стало відомо про другу жертву

Кількість заражених вірусом з Китаю в Італії зросла до 29 осіб.
коронавірус
Коронавірус дістався Італії / Фото twitter.com/ChuBailiang

В Італії зафіксували другу жертву китайського коронавірусу COVID-19. Таким чином, кількість смертельних випадків у Європі зросла до трьох.

Другою жертвою вірусу з Китаю стала жінка в Ломбардії. Першим померлим від коронавірусу був 78-річний житель регіону Венето. Поки що невідомо, як саме він заразився, оскільки чоловік не був у Китаї й не контактував з людьми з Азії, передає Ansa.

Тим часом, кількість хворих в Італії зросла до 29 осіб, з них - 27 в Ломбардії, двоє - у Венето. Близько сотні осіб, які контактували з інфікованими, пройшли тест на коронавірус і чекають на результати.

Як повідомляв Главред, через коронавірус в 10 містах північної Італії закриті школи, бари та інші громадські місця. Регіональна залізниця Trenord заявила, що її потяги більше не будуть зупинятися на трьох станціях у постраждалому районі. Понад 50 тисяч людей попросили залишатися вдома, а проведення всіх громадських заходів заборонено на термін до тижня.

читайте такожПідозра на коронавірус у поїзді Київ-Москва: стало відомо про стан українцівПрем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що ситуація перебуває під контролем. За його словами, уряд підтримує "надзвичайно високий рівень безпеки".

Нагадаємо, китайські медики виявили, що коронавірус може повторно проявлятися у пацієнтів, які вже одужали і були виписані з лікарень. Поки що незрозуміло, чи йдеться про рецидив, або про повторне зараження. Таким чином, всіх пацієнтів, які пройшли лікування, необхідно поміщати на додатковий карантин ще на два тижні.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти