Підозра на коронавірус: у Брянську з потяга Київ – Москва зняли громадянку Китаю

24 людини, які знаходилися в одному вагоні з жінкою, наразі на карантині в лікарні.

поезд, Укрзализныця
Пасажирку з підвищеною температурою виявили на станції Суземка в Брянській області / uz.gov.ua

У Росії з поїзда Київ – Москва зняли громадянку Китаю з підозрою на небезпечний коронавірус COVID-19, жертвами якого станом на 21 лютого стали 2247 осіб. Всіх пасажирів вагона відправили на карантин.

У жінки 1978 року народження, яка є громадянкою Китаю, була температура в 38 градусів. Про нездужання пасажирки стало відомо на станції Суземка в Брянській області. Її госпиталізували в інфекційну лікарню. Про це повідомляє прес-служба Росспоживнагляду Брянської області.

Вагон, в якому їхала громадянка Китаю, відчепили і перемістили на тупикову гілку. У вагоні було 24 людини — 22 пасажири і два провідника. Тепер всі вони перебуватимуть на карантині в Брянській міській лікарні.

Росспоживнагляд займається даним інцидентом. Детальну інформацію обіцяють надати у другій половині дня.

Нагадаємо, голова Комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО, директор Інституту біохімії імені Палладіна Сергій Комісаренко вважає, що коронавірус зникне, щойно ще більше потеплішає.

Тим часом у Китаї заявили, що випробування вакцини від коронавірусу почнуться наприкінці квітня. Крім того, посол Китаю в Російській Федерації Чжан Ханьхуей заявив, що вже до кінця лютого країна буде звільнена від вірусу covid-19. При цьому він вказав, що в провінції Хубей, яка є епіцентром епідемії, смертність серед заражених становить 2%, а по всій країні – 0,55%.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти