У Китаї спрогнозували "перемогу" над коронавірусом

Всього в Китаї від коронавіруса померли 2 236 осіб

Коронавирус из Китая
Коронавірус з Китаю / Reuters

У Китаї спрогнозували, коли зможуть ліквідувати епідемію пневмонії, яку викликає китайський коронавірус. За словами посла Китаю в Російській Федерації Чжан Ханьхуэй, вже до кінця лютого країна буде звільнена від вірусу covid-19.

При цьому він вказав, що в провінції Хубей, яка є епіцентром епідемії, смертність серед заражених становить 2%, а по всій країні – 0,55%.

"В інших регіонах, за винятком Хубея, ми зможемо здобути перемогу над вірусом протягом цього місяця, а в центрі епідемії - протягом наступного місяця ми ліквідуємо цю епідемію", - цитує посла Інтерфакс.

Варто зазначити, що влада провінції Хубей заборонили мешканцям виходити на вулиці через поширення коронавірусу ново типу.

За даними Комітету з охорони здоров'я Китаю, всього на території країни заражені вже 75 465 осіб, з них 2 236 осіб померли та 18,2 тисячі вилікувались і виписані з лікарень.

Як раніше повідомляв Главред, у двох евакуйованих з круїзного лайнера Diamond Princess в Японії виявили китайський коронавірус, який виявився після того, як люди покинули корабель.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти