Китайський коронавірус: у ВООЗ поділилися обнадійливими відомостями

Вірус із Китаю не такий смертоносний, як деякі інші коронавіруси, повідомив гендиректор ВООЗ.

Тедрос Адханом Гебрейесус повідомив, що новий вірус у більшості випадків призводить до слабкого прояву симптомів – Коронавірус
Новий вірус у більшості випадків призводить до слабкого прояву симптомів, повідомив Тедрос Адханом Гебрейесус / Reuters

Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебрейесус заявив, що китайський новий коронавірус (Covid-2019) в більшості випадків не несе небезпеки та призводить лише до слабкого прояву симптомів.

Вірус з Китаю не такий смертоносний, як коронавірус SARS (збудник атипової пневмонії) і коронавірусу MERS, розповів Гебрейесус на брифінгу, посилаючись на дані китайської сторони про хворих новим коронавірусом.

За його словами, рівень смертності від Covid-2019 становить 2% від кількості хворих, рівень смертності від коронавірусу SARS – приблизно 9%, а від коронавірусу MERS – понад 30%.

Гендиректор ВООЗ додав, що китайський вірус в 14% випадків провокував пневмонію, а у 5% випадків у зв'язку з хворобою виникали критичні стани, наприклад, дихальна недостатність.

Нагадаємо, коронавірус Covid-2019 виявили на китайській території, його епіцентр – місто Ухань – закрили. Вірус вже потрапив в низку країн, зокрема, в Росію. В Україні він не зафіксований.

Коронавірус вже вбив 1 тисячу 868 осіб, а кількість заражених перевищує 72 тисячі осіб.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти