Коронавірус у Китаї: кількість жертв наблизилася до 1900

Кількість інфікованих коронавірусом перевищила 72 тисячі осіб.

коронавирус
Жертвами вірусу за 17 лютого стали 98 осіб / Фото pixabay.com

З початку спалаху коронавірусу нового типу 2019-nCoV в грудні 2019 року жертвами хвороби в Китаї стали вже 1868 осіб. За добу 17 лютого вірус вбив майже сто осіб.

Про це повідомляє Національна комісія з охорони здоров'я КНР. За даними відомства, за останню добу на території країни було виявлено 1886 нових підтверджених випадків інфікування. Більшість нових заражень коронавірусом зафіксовані в провінції Хубей, яка є епіцентром спалаху захворювання. Загалом, кількість заражених перевищила 72 тисячі осіб.

Жертвами вірусу за 17 лютого стали 98 осіб. При цьому за минулу добу 1701 людина одужала і була виписана з лікарень.

Тим часом китайська влада прогнозує, що епідеміологічна ситуація в країні стабілізується до квітня 2020. Згідно з прогнозами, пік епідемії коронавірусу Covid-2019 припаде на середину – кінець лютого.

читайте такожВисока смертність: названа група ризику з важким перебігом коронавірусу

Як повідомляв Главред, у Китаї схвалено перший препарат, який може бути ефективним у боротьбі з коронавірусом Covid-19, який масово вбиває людей в Піднебесній та поступово поширюється світом. Препарат розробила фармацевтична компанія Zhejiang Hisun Pharmaceutical. 15 лютого ліки офіційно отримали схвалення Державного управління з нагляду за харчовими продуктами і лікарськими засобами КНР для виходу на ринок. 16 лютого препарат запустили у виробництво в китайській провінції Чжецзян.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти