Кількість жертв коронавіруса знову зросла: свіжі дані

Більшість нових смертей зареєстрована в провінції Хубей.

коронавирус
Коронавірус за добу вбив 105 осіб / Фото Reuters

У Китаї кількість жертв коронавіруса COVID-19 знову зросла – вже загинули 1 770 осіб. Про це повідомляє Державний комітет з питань гігієни і охорони здоров'я КНР.

Більшість смертей зареєстрована в епіцентрі поширення коронавіруса — провінції Хубей. За добу там померли 100 осіб.

Число підтверджених випадків зараження коронавірусом досягло 70 548 осіб. З них зараз хворіють 57 934 людини, у важкому стані - 10 644 осіб.

Читайте такожСидіть удома: Китай пішов на крайні заходи через коронавірусНагадаємо, 16 лютого в Держкомітеті охорони здоров'я КНР повідомляли, що в Китаї вже третій день поспіль знижується число смертей від коронавіруса COVID-19.

Як повідомляв Главред, у Китаї схвалено перший препарат, який може бути ефективним у боротьбі з коронавірусом Covid-19, що масово вбиває людей в Піднебесній та поступово поширюється світом. Препарат Фавэйлавэй розробила фармацевтична компанія Zhejiang Hisun Pharmaceutical. 15 лютого ліки офіційно отримали схвалення Державного управління з нагляду за харчовими продуктами і лікарськими засобами КНР для виходу на ринок. 16 лютого препарат запустили у виробництво в китайській провінції Чжецзян.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти